Öz Bosch Diesel Service Hakkında

Öz Dizel Bosch Dizel Servis Ankara'nın Etimesgut ilçesinde ve İç Anadolu'nun geniş bir bölgesinde yüksek standartlı hizmetlerine devam etmektedir. Yıllar içerisinde yetişen usta kadromuz, yüksek teknoloji kullanımı ve teknisyen becerisi ile her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunmuştur. Dizel araçların yakıt sistemleri ile ilgili çözüme kavuşturduğumuz sorunlar, servisimizin hizmet kalitesini daha net ve belirgin bir şekilde ortaya koymuştur.

Modern servisimiz teknoloji gelişimine ayak uydurmuş ve Bosch dizel servis anlayışının yüz yıllık kültürünü devam ettirmiştir. Modernize ve yeterli servis istasyonlarımızda, yıllardan beri sunduğumuz hizmetler kalitesi artarak müşterilerimize önemli avantajlar sağlamıştır.

Servis olarak pek çok sektöre hizmet sunumunda bulunuyoruz. Taşımacılık, inşaat, tarım, enerji, denizcilik, madencilik ve otomotiv sektörlerinde bunca zamandan beri elde etmiş olduğumuz başarılar, araç kalitesine ve hizmet standartlarına yansımış durumdadır. Pek çok sektörde kullanılan makine ve araçların bakım, onarım ve tamir çalışmaları, servisimizin yoğun hizmeti ile gerçekleşmek durumundadır. Garantili ve güvenilir parça değişim hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetine giden yolda bize önemli avantajlar sağlamıştır.

Müşterilerimiz veli nimetimiz olup, onların memnuniyetini her şeyin önünde tutarız. Müşteri güvenini paradan çok daha değerli gören bir anlayışa hizmet etmekteyiz. Bir asırlık geçmişimiz ve bu zaman içerisinde teknoloji gelişimimiz, servis olarak bizi çok ayrıcalıklı bir yere taşımıştır. Burada ortaya koyduğumuz hizmetler ve yüksek standartlarımız, servisimizi çok ayrıcalıklı bir yere getirmiştir.

Aracınızda bulunan pek çok sorunu daha sade ve ekonomik hale getirip çözüm oluşturuyoruz. Makul ve uygun çözümlerimiz aynı zamanda kaliteli garantili ve orijinal çözümlerle size gereken yardımları yapmaktadır. Aracınızın serviste çok kalmadan hemen yollara ve işe dönmesini istiyorsanız bizi tercih ediniz.

Misyonumuz

Bosch markası bize çok önemli görevler yüklemiş ve servis olarak burada yaptığımız çalışmalar bizi sonuca götürmüştür. Aracınızın her türlü gereksinimlerini güvenilir servis bütünlüğü ile karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Garantili onarım hizmetlerimiz ve güvenilir parça tedarik çalışmalarımız, üst düzey bir servis kalitesi konusunda servisimize önemli avantajlar sağlamıştır.

Vizyonumuz

Çok uzun bir süreden beri Bosch dizel servisler dünya genelinde yüksek standartlarla hizmet sunmaktadır. Bu zamana kadar sunulan hizmetler ise bundan sonraki süreçte sunulacak hizmetlerin garantisini oluşturmaktadır. Verdiğimiz hizmetler vereceğimiz hizmetlere referans olarak görülürken, sahip olduğumuz teknoloji ve uzman ekiplerimiz her zaman bizim en büyük yardımcımız olmuştur. Geleceğe yatırım yapıp hizmet standartlarımızı geliştirmeye devam edeceğiz.

Hemen Ara Yol Tarifi
X